Nurkowanie próbne

Z polskim instruktorem w Hurghadzie

Oferuje jednodniowy program – nurkowanie próbne INTRO, w którym wykonasz dwa nurkowania z wygodnej łodzi na dwóch różnych rafach koralowych wokół miasta Hurghada (Egipt).

Jeśli wybierasz się na wakacje do Hurghady nad Morze Czerwone, prawdopodobnie pomyślałeś o tym, by spojrzeć pod jego powierzchnię. To ciepłe morze koralowe z czystą wodą i niesamowitym bogactwem podwodnego życia, które z pewnością Cię urzekną.

 

Jak odbywa się nurkowanie próbne:

Program przeznaczony jest dla tych, którzy jeszcze nie nurkowali. Ale chcieliby spróbować nurkowania i jednocześnie zobaczyć, co jest pod powierzchnią Morza Czerwonego. Najlepszym rozwiązaniem jest intro nurkowanie próbne z instruktorem. Co oznacza, że będzie towarzyszyć Ci indywidualnie pod wodą. Zanim zabierze Cię na nurkowanie, otrzymasz niezbędne instrukcje w języku polskim. I zanurzymy się na rafach koralowych wokół Hurghady na głębokość około 6 metrów. Każde nurkowanie potrwa co najmniej 20 minut. Wystarczy trochę ciekawości, wystarczy krótki trening i już jesteś w zupełnie innym podwodnym świecie. Może to będzie dla ciebie oznaczać, że zdecydujesz się kontynuować odkrywanie go i zapisać się na podstawowy kurs nurkowania OWD PADI. Co więcej mamy bardzo pomocna załoga, na którą możesz liczyć.

Program jest odpowiedni również dla dzieci od 10 lat. Warunkiem jest dobre zdrowie.

Nie przejmuj się, do „Witaj przygodo” nie potrzebujesz specjalnych umiejętności, czy ćwiczeń. Wymagany jest dobry humor i pozytywne nastawienia. Oraz musisz pozwolić mi na zaopiekowanie się Tobą w trakcie takiego nurkowania.

Popatrz również na zdjęcia tutaj lub na Facebooku.

>> Skontaktuj się

 

Witaj przygodo – przekonaj się czy chcesz zostać płetwonurkiem

 

>> Jak wygląda podstawowy kurs nurkowania PADI Open Water Diver (OWD) w Hurghadzie

Zapraszam do zapoznania się z opiniami (zamieszczone za zgodą autorów z ich podpisami!).

Ewa Woźniak – instruktor nurkowania PADI #350342, Hurghada, Egipt

Kursy nurkowania Hurghada -intro w Egipcie

Skontaktuj się

Przejdź do strony kontakt.

Zobacz galerię z nurkowań

Przejdź do strony galerii.

Sprawdź lokalizacje nurkowe

Zobacz, gdzie nurkujemy.