Kurs nurkowania AOWD

Zaawansowany kurs nurkowania PADI AOWD w Hurghadzie
Kurs nurkowania PADI AOWD (Advanced Open Water Diver), Hurghada (Egipt), pozwoli Ci poprawić swoje umiejętności, poszerzyć wiedzę i nauczyć się nowych kierunków nurkowania. Więc wyzwaniem dla ciebie może być różnorodność środowiska, w którym możesz nurkować, lub różne czynności, które możesz wykonywać pod wodą. Ten kurs pozwala ci nurkować do głębokości 30 metrów. I mamy idealne warunki do takiego kursu nurkowego. Ponieważ kurs odbywa się z lodzi na rafach koralowych w Hurghadzie.

 

Wymagania wstępne:

Kwalifikacje PADI OWD (Open Water Diver) lub porównywalny poziom innego stowarzyszenia nurkowego; wiek 15 lat, dla Junior AOWD wiek 12 lat (z ograniczeniem głębokości 21 metrów).

 

Jak przebiega kurs nurkowania PADI AOWD:

Polski instruktor nurkowania zaopiekuje się Tobą przez 3 dni / 6 nurkowań. Umożliwimy Ci powtórzenie umiejętności, abyś naprawdę się ich nauczył. Ukończysz pięć specjalistycznych nurkowań przygodowych, podczas których zapoznasz się z głębokim nurkowaniem, które pozwoli ci nurkować do 30 metrów. Również z nawigacją podwodną, (zaawansowaną nawigacją z kompasem do nurkowania, ale także naturalną nawigacją. I trzema innymi specjalizacjami do wyboru,na przykład nurkowanie w prądzie, nurkowanie na nitroksie (EAN), nurkowanie wrakowe, nurkowanie nocne, cyfrowa fotografia podwodna, videofilmowanie, doskonała kontrola pływalności, identyfikacja ryb… Więc wspólnie wybierzemy to, co Cię interesuje i jest dla Ciebie najbardziej odpowiednie.

>> Skontaktuj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany innymi kursami nurkowania lub specjalizacjami nurkowymi PADI, skontaktuj się.

 

Polecam kursy nurkowania i specjalizacje PADI:

Rescue Diver – nurek ratownik, Divemaster – pierwszy stopień w zawodowej karierze nurkowej, Enriched Air Diver– nurek na nitroksie, Deep Diver – nurkowanie głebokie do 40 metrów

Zapraszam do zapoznania się z opiniami (zamieszczone za zgodą autorów z ich podpisami!).

Ewa Woźniak – instruktor nurkowania PADI #350342, Hurghada, Egipt

Kursy nurkowania AOWD Hurghada

Skontaktuj się

Przejdź do strony kontakt.

Zobacz galerię z nurkowań

Przejdź do strony galerii.

Sprawdź lokalizacje nurkowe

Zobacz, gdzie nurkujemy.