Kilka słów O mnie...

Polski instruktor nurkowania w Egipcie

Poznajmy się!

Nie marzyłam nawet, że kiedykolwiek będę mogła dzielić się z Państwem pięknem Podwodnego Świata… Moje pierwsze nurkowanie w Hurghadzie w wodach Morza Czerwonego było zarazem przebudzeniem, inspiracją, impulsem, by zmienić życie. I tak, po wielu kursach i egzaminach, uzyskałam stopień instruktora nurkowania PADI.
Dziś nie wyobrażam sobie życia bez fenomenu podwodnego życia, które – co może zaskakiwać – bywa znacznie bardziej interesujące niż nasza ziemska egzystencja. Każde zagłębienie w podwodne krainy pozwala zanurzyć się w głąb tego nieprawdopodobnego świata, nasycić się kolorami natury w jej pierwotnym stanie.
Jest także wielką wyprawą… w głąb siebie.

Serdecznie zapraszam Państwa do wspólnej nauki nurkowania dla początkujących – z szerokiego zakresu kursów nurkowania PADI. Zajęcia odbywają się w Egipcie w malowniczych wodach Morza Czerwonego, pośród najpiękniejszych raf koralowych Hurghady. Równie serdecznie zapraszam doświadczonych, samodzielnych nurków, którzy pod moją opieką i będą mogli cieszyć oczy pięknem podwodnej flory i fauny.

W mojej pracy najważniejsze jest bezpieczeństwo kursantów, dlatego stawiam na najwyższe standardy bezpieczeństwa oraz profesjonalną opiekę, niepozbawioną „ludzkiego”, indywidualnego podejścia do każdego z kursantów.
Czekam na Państwa i zapraszam do spełniania marzeń.
W razie jakichkolwiek pytań lub konsultacji, proszę o kontakt.

Ewa Woźniak – instruktor nurkowania PADI #350342, Hurghada, Egipt

Skontaktuj się

Przejdź do strony kontakt.

Zobacz galerię z nurkowań

Przejdź do strony galerii.

Sprawdź lokalizacje nurkowe

Zobacz, gdzie nurkujemy.