Nurkowanie w Egipcie

Z polskim instruktorem nurkowania w Hurghadzie

Egipt, to wpaniałe miejsce na rozpoczęcie swojej nurkowej przygody.

Nurkowanie w Egipcie = sprzyjające warunki: ciepła i przejrzysta woda, połączona z rozbudowaną i różnorodną fauną i florą, gwarantuje niezapomniane wrażenia. Organizuje kursy i skozlenia nurkowe od ponad 10 lat w czasie których poznałam najpiękniejsze miejsca nurkowe w okolicach Hurghady. Zapraszam do wspólnego nurkowania lub odbycia jednego z prowdzonych przeze mnie kursów nurkowania.

Do zobaczenia!

Ewa Woźniak, instruktor nurkowania PADI #350342, Hurghada, Egipt

Nurkowanie dla certyfikowanych nurków w Hurghadzie

Centrum nurkowe oferuje pakiety nurkowe dla certyfikowanych nurków na różnych rafach koralowych Morza Czerwonego wokół Hurghady (Egipt). Codziennie wypływamy przestronną łodzią nurkową. Gwarantuje nurkowanie w małych grupach zgodnie z Twoim poziomem i doświadczeniem z polskim instruktorem nurkowania.

Po co nurkować ze mną?

Nurkujemy w małych grupach, biorę pod uwagę poziom nurkowania i doświadczenie! Jeśli jesteś początkującym lub długo nie nurkowałeś, zajmie się tobą indywidualnie. Jeśli masz wyższe kwalifikacje, zaoferuje Ci również bardziej wymagające, głębsze nurkowania.

Polska ekipa: Polskojęzyczny przewodnik nurkowy – instruktor nurkowania zaopiekuje się tobą na łodzi i będzie Ci towarzyszył pod wodą. Znam dobrze lokalizacje, dzięki czemu mogę zabrać Cię do interesujących miejsc, takich jak wieże koralowe z dala od głównej rafy, miejsca, w których żyją ciekawe zwierzęta …

Ciekawe miejsca nurkowe: Lokalizacje każdego dnia zmieniamy. Więc podczas wakacji nurkowych nie będą się powtarzać. I przechodzimy również do bardziej odległych i atrakcyjnych. Zwykle robimy dwa nurkowania dziennie. W ciągu dnia odwiedzisz dwie różne rafy koralowe w pobliżu Hurghady. Poza tym jest możliwe wykonanie trzeciego nurkowania na wraku.

Wygodna łódź nurkowa: Gwarantujemy wystarczająco dużo miejsca na przyjemny dzień nurkowania. Nurkowanie z łodzi ma również tę znaczącą zaletę, że mając sprzęt na plecach, wystarczy kilka kroków i jesteś w wodzie.

Popatrz również na zdjęcia tutaj lub na Facebooku.

Gwarantuję:

  • Indywidualne podejście do każdego
  • Znajomość wód i rafy koralowej Morza Czerwonego w Egiptu i wieloletnie doświadczenie
  • Dobry humor i spokojna atmosfera
  • Komfortowe warunki na dobrze wyposażonej łodzi nurkowej
  • Bardzo pomocna załoga
  • Smaczne posiłki i napoje, które nie tylko Cię nakarmią, ale i rozgrzeją po i pomiędzy nurkowaniami
  • Kocham nurkować, a moim priorytetem jest Państwa zadowolenie ze wspólnie spędzonej przygody zarówno na łodzi jak i pod wodą

Skontaktuj się

Przejdź do strony kontakt.

Zobacz galerię z nurkowań

Przejdź do strony galerii.

Sprawdź lokalizacje nurkowe

Zobacz, gdzie nurkujemy.